Що потрібно для придбання квартири?

Саме тому, якщо ви хочете в’їхати в нову квартиру Каравай Тауэр варто вибирати забудовника RESA Development, який будує точково, у вже заселеному районі. Наприклад, в ЖК КАРАВАЙ Тауер, по вулиці Ушинського 14-А, розташований в Солом’янському р-ні, який має розвинену інфраструктуру для комфортного проживання всієї родини.

Відвідавши офіційний сайт ЖК KARAWAY Tower, ви побачите, що роботи ведуться рівномірно, згідно графіка з постійним приростом поверхів. На момент написання матеріалу вже закінчені монолітні роботи, ведеться скління та прокладка інженерних комунікацій. Можна з упевненістю сказати, що з такими темпами у 2 кварталі 2018 року будинок буде готовий.

Так Ви можете перекласти свої турботи на чужі плечі. Але якщо все ж Ви нікому не можете довірити своє житло і вирішили самі зайнятися прибиранням, то відкриємо Вам кілька секретів того, як прибрати квартиру після ремонту.

Будь-яка людина, який, так чи інакше, стикався з ремонтом або будівництвом, знає, що це ціла епопея. Щоб в новому інтер’єрі будинку або квартири життя було щасливим, необхідно усунути наслідки ремонту.

Адже житло на період ремонту перетворюється в склад будівельних інструментів і матеріалів. Перетворити його назад в комфортне для проживання затишне приміщення — це головна і необхідна умова післяремонтного прибирання.

Секрети прибирання:

1. Одного тільки миючого засобу і губки недостатньо. Післяремонтне прибирання вимагає наявності спеціального пилососа з системою фільтрації повітря. Тільки так можна затримати найдрібніші частинки пилу, які після будівельно-ремонтних робіт витають в повітрі.

2. Плями від фарби, будівельних сумішей та інших розчинів видаляйте відразу ж (під час проведення ремонту). Це дуже актуально для керамограніта і кахельної плитки. Але якщо пляма все ж залишилося, використовуйте спеціальні миючі та чистячі засоби.

3. Засохла монтажна піна являє серйозну проблему. Якщо вона залишилася на пофарбованої поверхні, тобто ризик разом з піною обдерти і всю фарбу.

4. Вапняний наліт видаляється спеціальними миючими засобами, що мають в своєму складі безпечні кислоти, що дозволяє зберегти первинний вигляд поверхні обробки і анітрохи не порушує кольорове покриття.

5. З полірованій поверхні залишки побілки можна легко видалити, змочивши ганчірку бензином або сумішшю солі з соняшниковою олією.

Ідеальний варіант — надати своє житло працівникам клінінгових компаній. Вони всього за пару годин вирішать всі Ваші проблеми, які пов’язані з прибиранням квартири після ремонту …

Admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *