Сонячні панелі Китай чи Європа?

Опубликовано: Понедельник Февраль 12th, 2018


Які ж сонячні панелі обрати Китай чи Європу? Крім цього, цінова політика у альтернативній енергетиці досить є не самою дешевою та доступною як в Україні, так і в цілому світі.

Базові гравці на ринку альтернативної енергетики, а саме виробництва сонячних панелей, зараз є Китай та європейські бренди. Споживачі, які прийняли рішення встановити сонячні системи мають багато питань щодо вибору виробника сонячних батарей.

Насамперед, слід зазначити, що не так важлива сама країна-виробник, як те наскільки важливий контроль якості на заводі цього виробника. Якщо заплановано купувати "брендові" сонячні панелі - то не важливм буде те, де вони зроблені. Значення має, що ефективність даного товару буде відповідати тому, що заявлено в паспортній документації, а при комплектації сонячних панелей був дотриманий високий контроль якості.

Шукаєте сонячні батареї від надійного постачальника, тоді Вам сюди https://prel.prom.ua/g2638645-sonyachn-batareyi найширший вибір в Україні, з найоптимальнішими цінами!

Коли вирішено ризикнути та звернутися до невідомих брендів - підсумок вийде будь-який. Адже частіше стаються ситуації коли не дуже добрий підсумковий результат обумовлений придбанням комплектуючих з Китаю через сайти Alibaba, AliExpress або інші. Придбавши товари через такі джерела треба бути готовими до різних несподіванок, але можливо станеться, що купивши обладнання від невідомого поки ще виробника, отримаєте досить якісний товар. А в подальшому такий виробник заробе необхідний авторитет серед відомих брендів.Повертаючись до порівняння моделей китайського та європейського виробництва, слід зазначити, що зараз саме в Піднебесній створюються сонячні модулі, які мають високу якість за доступну вартість. На сьогодні в Китаї працюють багато фірм-виробників сонячних батарей, але їх діяльність - це збірка вже готових сонячних панелей. З огляду на це, зараз у Китаї власним виробництвом називається процес виготовлення алюмінієвої рами, адже інші компанії у цій галузі мають не досить вражаючі результати. Крім цього Китай вже має досить імениті бренди, які вже зарекомендували себе в світі. На їх заводах процес виготовлення сонячних батарей бере витоки з самого початку, а саме з вирощування кремнію, надалі все йде, як і у європейських колег, закінчуючись хорошим ламінуванням і складанням в результативну та якісну раму. Такі бренди позіціонують свою функціональність, як створення батареї з нуля.

Саме такі виробники є флагманами китайської фотоелектричної продукції, завдяки тому, що якість збірки у них не поступається європейським продуктам. Слід зазначити, що крім якості збірки, продукція даних брендів має високі технічні характеристики, які практично не відрізняються від іменитих марок. Серед таких виробників ReneSola, LDK і деякі інші.

Хоча, виходячи з вищезазначеного, є багато якісних сонячних панелей, які створюються китайськими фахівцями, не слід випускати з уваги те, що китайський ринок має дрібні компанії, які держать рівень виробництва на досить низькому рівні та видають дешеві сонячні батареїпанелі низьких якісних показників.

Тому до сонячних панелей, виготовленим в Китаї, завжди виникає справедливе питання якості.

Якщо підводити резюме порівняння китайських та європейських сонячних модулів, то слід звернути увагу на те, що у будь-якомі випадку споживач повинен знати, що:

- китайське виробництво дає високі рейтинги за рахунок того, що співвідношення - дешева робоча сила та високотехнологічні процеси виробництва обумовлюють економічну доцільність. Поєднуючі європейський контроль якості з відповідними технічними характеристиками китайські сонячні модулі вистрілюють у яблучко, даючи можливість придбати недорогий, але якісний продукт.

- серед китайських фірм є лідуючі виробники з якими мають справи США і Європа, які масштабними партіями закуповують якісний товар, адже надалі сонячні батареї з Китаю планується застосовувати для комплектації великих промислових сонячних електростанцій.

Як висновок можна зазначити, що на сьогодняшній день в лідерах виробництва сонячних батарей вже не тільки європейські фірми, а і китайські бренди.