У більшості розвинених країн народжуваність з кожним роком падає, а кількість літніх людей збільшується. Люди похилого віку потребують дбайливого догляду. Мова йде не тільки про абсолютно самотніх пенсіонерів, а й про тих, у кого є родичі — адже вони не завжди можуть впоратися з цілодобовою турботою про літніх членів сім’ї.
Тоді пансіон стає рішенням. Погляд на те, як живуть мешканці приватного будинку престарілих у Львові, показує, що сучасні будинки престарілих — відмінний варіант для проживання літніх людей. Для цього можна зайти на його сайт за посиланням https://renesanse-house.com.ua/ і вивчити інформацію. Вона абсолютно справжня. Всі, хто серйозно цікавиться можливістю повного пансіону і дбайливого догляду за літніми родичами, можуть приїхати сюди і особисто переконатися в умовах проживання.
Переваги проживання в будинку престарілих
В Україні люди думають, що будинки престарілих — це жахливо. Відправити свого родича в інтернат-значить зрадити його. Суспільство засуджує таких людей. Однак влаштувати хороші сімейні умови для немічних членів сім’ї дуже складно. Якщо він дуже хворий і не може бути самостійним, у родичів виникають нерозв’язні проблеми, адже їм потрібно працювати, тому їм доводиться щодня виходити з дому. Люди, які втрачають здатність обслуговувати себе, стають тягарем і не отримують того догляду, якого вони заслуговують.
Вдома можна подбати про своїх близьких, але сил, а головне, кваліфікації завжди не вистачає.
- Ситуації, які слід враховувати при посадці:
- Брак часу, сил і знань для догляду за близькими;
- Немає можливості знайти професійну медсестру.
Скільки коштує будинок престарілих?
Вартість прийому в будинок престарілих залежить від обраного установи. У державних установах більшу частину пенсії платять пацієнти. Він отримує не більше 20%. Решта використовується для забезпечення всього, що вам потрібно.
Приватний будинок престарілих в Україні коштує десятки тисяч рублів на місяць. Проживання коштує дорожче, якщо людина потребує особливого догляду. Дешеві приватні будинки престарілих повинні підняти тривогу. Розміщувати там близьких категорично не рекомендується.
При виборі пансіонату важливо відвідати заклад особисто, поспілкуватися з персоналом, зрозуміти рівень комфорту постояльців. Відвідуйте родичів якомога частіше, особливо перший час. Доводиться пристосовуватися до нового середовища, пристосовуватися до неї. Пристосуватися буде легше, якщо родичі будуть часто відвідувати вас.