Интерьер

Алюмінієвий профіль тіньового шва

Профиль теневого шва від магазину PolPotolok — новинка на ринку оздоблювальних матеріалів, за допомогою яких можна створювати чорно-білі шви на стиках стін і стель по периметру приміщення. Використовується для створення підвісних стель з гіпсокартону.

Виготовлені з високоякісного алюмінію з декоративними покриттями або без них, в залежності від уподобань покупця. Особливо актуально використання стельових тіньових профілів буде при створенні сучасних інтер’єрів: можна домогтися ефекту «ширяючого стелі», тобто тіньових швів, що виглядає стильно і імпозантно.

Шовні профілі встановлюються при монтажі гіпсокартонних і натяжних стель і є новинкою серед оздоблювальних матеріалів. З його допомогою створюються чорно-білі шви на стику стін і стелі по всьому периметру приміщення. Виглядає дуже красиво, сучасно і оригінально через приголомшливого ефекту «ширяючого» стелі, створюваного приміщенням. Це одне з кращих рішень для мінімалістичного дизайну інтер’єру.

Крім естетичності одними з основних переваг декоративних матеріалів є корозійна стійкість, простий і швидкий монтаж, Можливість кріплення світлодіодних профілів і використання профілів замість прямокутників і плінтусів.

У нас ви можете купити алюмінієві тіньові профілі для гіпсокартонних стель потрібного розміру. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати підходящий варіант для себе індивідуально, вказати розмір і оформити замовлення або зателефонувати менеджеру компанії.

У виробництві профілів використовується алюміній більш високої якості, який не тільки добре виглядає, але і має довгий термін служби. Надійна і міцна конструкція спрощує установку. Якщо у вас виникнуть складнощі або питання, ви можете розраховувати на кваліфіковану підтримку наших менеджерів-консультантів.

Переваги тіньових швів

Найбільш поширені види навантажень пов’язані з лінійним розширенням і геометричними відхиленнями. Лінійне розширення гіпсокартону-зміна його довжини в зв’язку зі зміною температурно-вологісного режиму. На кожен метр довжини гіпсокартонної плити доводиться міліметр розширення, а тіньові зазори не тільки естетично привабливі, але і виконують функцію компенсаційних швів, допомагаючи зберегти зовнішній вигляд стелі на довгі роки.

Згодом в стелі з гіпсокартону з’являються тріщини. Це пов’язано з навантаженням на стелю, пов’язаної з усадкою будинку, зміною вологісних характеристик і іншими змінами в процесі експлуатації будинку. Деформаційні шви знімають всі навантаження з гіпсокартону і беруть на себе самостійно.