Материалы

Пропозиція ТОВ «Балметал»

ТОВ «Балметал» є найбільшим українським постачальником металопрокату. Організація гарантує максимальний рівень сервісу, а відмінна репутація говорить про її роботу краще будь-якої реклами. Якість сировини гарантовано високий, у виробничий процес активно впроваджуються передові виробничі технології. Вони дозволяють створювати першокласні продукти в будь-якому необхідному обсязі, терміни стислі. Це означає, що замовник може оформлювати заявку на індивідуальні поставки й мати впевненість в тому, що питання буде вирішене в зазначений період.

Асортимент продукції

ТОВ «Балметал» виробляє і продає всі популярні типи металопрокату. До переліку входять:

Готовий сортамент — втулки з бронзових і латунних сплавів, капілярні нержавіючі труби. Можливо виготовлення виробів будь-якої складності за індивідуальними заявками, проектами.

Області застосування металопрокату

Листовий прокат виробника високо затребуваний в якості покрівельного матеріалу, підходить для проектування зборів різних конфігурацій, виготовлення профнастилу. Сталевий куточок незамінний у будівельній галузі, створення бетонних конструкцій, металевих каркасів, різних павільйонів, естакад, навісів, мостів. Можна використовувати його для декору присадибних об’єктів, в архітектурі.

Кола та квадрати зі сталі являють собою прутки з різним типом перетину (квадратний, круглий). Цей тип прокату задіюється в якості основи для проектування різних виробів. Нержавійка не боїться корозії, зберігає початкові робочі характеристики тривалий час, навіть за умови активного застосування.

ТОВ «Балмет» реалізує замовлення будь-яких обсягів і ступеня складності. У цьому компанії допомагають значні запаси сировини високої якості та відповідні виробничі потужності. Співробітники мають великий досвід роботи в області виробництва металевого прокату.

Чому це може бути вам цікаво?

Якщо ви шукаєте якісний металевий прокат за вигідною ціною, то напевно зацікавитесь пропозицією ТОВ «Балмет». Організація гарантує вигідні умови співпраці, постійно розширює географію присутності на ринку. Зараз її представництва є по всій Україні. Для виготовлення прокату застосовуються чисті метали та різні сплави. Наше підприємство гарантує високу якість своєї продукції і повне її відповідність найсуворішим державним і міжнародним стандартам.