Оборудование

Новини освітлення

Досвід динамічне освітлення отримав сапфірову нагороду в категорії «Освітлення для здоров’я та самопочуття». Освітлювач року — це найпрестижніша нагорода, яка вручається на преміях Sapphire Awards. Він присуджується особам або колективам, щоб привернути увагу до новаторських зусиль у науково-дослідних розробках, розробці продукту та лідерству у застосуванні інженерної експертизи для комерційних успіхів у галузі світлодіодної та твердотільної освітлювальної галузі.

LED-экраны или медиафасады

«Завдяки проекту Cadiant ™, коли ми зрозуміли проблеми клієнтів, які нам довелося вирішити, ми визнали потенціал використання нашої платформи управління Smartcast®, орієнтованої на досвід. Ми розробили та інтегрували нове обладнання, програмне забезпечення та програмне забезпечення для створення системи, яка підключає людей до частоти дня », — сказав Роджерс. «Цей проект був одним із найкращих зусиль команди, з яких я коли-небудь брав участь, і нагорода« Освітлювач року »справді належить всій команді Cadiant ™». «Ми почали з того, щоб задати собі питання:» Як ми створимо динамічний досвід, який змінить спосіб мислення людей про світло? » Звідси народилися такі поняття, як попередньо встановлені динамічні профілі освітлення, зручні для перегляду сцени, співвідношення продуктивності сонця та неба, а також настроювані враження », — сказав Ліст. «Потрібно було непохитним зобов’язанням усієї інженерної команди, щоб ці концепції були реальністю. Це честь прийняти цю нагороду від імені всієї родини Cree Lighting ».

Динамическое ландшафтное освещение

Категорія «Освітлення для здоров’я та самопочуття» визнає продукти, комерціалізовані для забезпечення освітленості, орієнтованої на людину, — впливати на фізіологію людини, циркадні ритми та загальне емоційне самопочуття, або ті, які можуть виконувати завдання з дезінфекції чи санітарії. Придатні продукти підкріплені останніми науковими дослідженнями щодо світла та здоров’я. «Люди проводять більше свого часу в приміщенні, а освітлення відіграє важливу роль у поліпшенні настрою та рівня енергії, підвищенні когнітивних функцій та підтримці почуття самопочуття», — сказала Кетрін Каспар, віце-президент з маркетингу продуктів для приміщень Cree Lighting. «Ми маємо честь бути визнаними за вплив, який досвід досвіду динамічного освітлення Cadiant ™ може мати на наше фізичне, емоційне та психічне самопочуття». Завдяки фірмовому дизайну з індивідуальними особливостями сонця та неба, Cadiant ™ Dynamic Skylight відтворює досвід перебування під природним небом із надзвичайним реалізмом. Докази свідчать, що настрій, почуття добробуту, продуктивність та пізнання можуть бути корисними для освітлення, яке відстежує сонячний день, а досвід динамічного освітлення Cadiant ™ забезпечує чуттєвий зв’язок із зовнішнім середовищем у приміщеннях, де доступ до природного світла неможливий, непрактичний чи неможливий.

Светодиодная панель

До них можна віднести конференц-зали, внутрішні кабінети, відкриті офісні приміщення, медичні кімнати очікування та кабінети для лікування, медсестри, аудиторії, кафетерії та бібліотечні приміщення, де люди можуть відчути переваги природного сонячного світла, незважаючи на те, що перебувають у приміщенні. Використовуючи передові технології управління освітленням та зміною кольорів, окремі панелі сонця та неба створюють дугу Схід-Захід Сонця. Верхня світлодіодна панель відображає небо і може змінюватись від крайнього синього ясного дня до сірого блакитного похмурого режиму. Внутрішні світлодіодні бічні панелі змінюються між теплими та прохолодними кольоровими температурами, імітуючи природний рух сонця до світанку протягом дня. Динамічний просвіт Cadiant ™ — це проста у користуванні автономна система, що підтримується технологією SmartCast® Cree Lighting, яка допомагає дизайнерам з освітлення контролювати театр сонця та неба. Удосконалені елементи освітлення взаємодіють, з’єднують і гармонізують з іншими світильниками, щоб створити чудову загальну сцену, що відповідає потребам будь-якого простору.

Добавить комментарий