Оборудование

Трактор ДТЗ

Для власників невеликих фермерських господарств або тих, хто знаходиться тільки на початкових етапах сільськогосподарської самостійності, для всіх, хто піклується про придбання необхідного обладнання, невеликі машини від виробника сільськогосподарської техніки DTZ можуть бути корисним інструментом. Трактор ДТЗ доступний до вибору серед недорогих сучасних тракторів загального призначення.

Трактори та малі Трактори ДТЗ

Дніпропетровський Тракторний завод в кооперації з китайськими виробниками з 2011 року випускає малогабаритні трактори і різну техніку. На основі відомих в Китаї моделей завод проводить контроль якості машин, вироблених відповідно до місцевих умов. У виробництві знаходиться кілька тракторів, від дуже маленької 24-сильної однопривідної моделі 240, призначеної для невеликих ферм, до моделі 804, вже заявленої для професійного використання.

Особливості дизайну

Дніпропетровський трактор Трактор заводу ДТЗ-це дуже сучасна машина з приводом на один або на всі колеса, багато модифікацій дозволяють регулювати колісну базу по обох осях. У порівнянні з тракторами попереднього покоління підвищена надійність гідравлічної системи: масло для гідравлічної системи забирається з окремого маслобака, а не з картера, спільного з трансмісією.

Для підключення проводки причепа на тягачі встановлюється спеціальна розетка. Вибір аксесуарів дуже різноманітний, і з придбанням необхідного не повинно виникнути проблем.

Розподіл на малі трактори і моделі, які намагаються виглядати більш «дорослими», досить умовно, і при бажанні моделі всіх виробників можна віднести до наймолодшої категорії сільгосптехніки цього типу.

Мова піде про невеликі моделі тракторів потужністю менше 40 к. с., призначених для використання на ділянках до 10 га. особливості лінійка малогабаритних машин, що включає кілька моделей і модифікацій, з 4-циліндровими дизельними двигунами потужністю від 40 до 80 к. с.

Повнопривідні Трактори доступні з двома (моделі 404) або трьома гідравлічними виходами з швидкороз’ємними з’єднаннями.

Є ще багато приємних ергономічних «дрібниць»: гумові накладки на рівній підлозі біля водійського сидіння, еластичні антифрикційні накладки на всіх важелях, обгумовані педалі з буртиками і т.д. сидіння водія подпружинено і складається вперед для доступу до ящика для інструментів. Відстань від сидіння до кожуха рульової колонки можна регулювати відповідно до індивідуальних потреб власника. Приладова панель добре читається при будь-якому освітленні і надає повну інформацію про стан систем і вузлів трактора.