Статьи

4 поради щодо вибору проточного водонагрівача від магазину сантехніки «Krany-Moyki»

Кожен знає, що вода — це наше все. Саме вона сприяє зростанню всього живого на землі, тому здавна люди намагаються забезпечити безперебійний потік води в своєму будинку, щоб у них був до неї постійний доступ.

Сьогодні в більшості випадків з цим абсолютно немає проблем, так як зараз кожен може дозволити собі підвести до будинку водопровід і мати все комфортні умови для проживання.

І якщо з холодною водою проблем ніяких немає, оскільки вона доступна 24/7, то з гарячою все трохи інакше. І пов’язано це з літнім періодом, під час якого служби проводять різні ремонтні роботи, відключаючи гарячу воду. Особливо це поширено в квартирах, мешканці яких можуть тижнями сидіти без гарячої рідини.

Але, на щастя, вихід є, і це проточний водонагрівач. Дане компактний пристрій може забезпечити Вас гарячими потоками рідини, навіть якщо така буде відсутній безпосередньо в самому водопроводі.

магазин сантехніки в Києві — https://krany-moyki.com.ua/

При цьому, сьогодні в цілому існує кілька видів таких пристроїв, один з яких має трубчастий нагрівач, а інший — тен. Незважаючи на відмінні характеристики, це все одно має безліч переваг. Але, щоб дійсно отримати всі вигоди від придбання, потрібно правильно підібрати водонагрівач, слідуючи певних порад по їх вибору.

4 поради щодо вибору проточного водонагрівача

  1. В першу чергу потрібно визначитися з кількістю води, яку Ви плануєте споживати, з точками розбору та цілями, для яких купуєте цей виріб. Бо саме за це відповідає потужність самого приладу.

  2. Крім того, важливий ступінь електробезпеки. Цей показник буде відповідати за рівень захисту від електричного току. До того ж, можна таким чином визначитись з умовами, в яких є можливість використовувати водонагрівач.

  3. Звісно ж, особливу увагу слід приділяти вибору матеріалу, з якого такий виготовлений. Найкращим вибором буде прилад з ємкістю, яка має покриття зі спеціальною емаллю.

  4. Слід звертати увагу й на захист від накипу. Щоб уникнути такої деформації, прилад оснащується спеціальним магнієвим адоном, який може служити більше 5 років. Звісно, ціна такого виробу вище звичайного, але таким чином Ви зможете продовжити срок служби й не доведеться переплачувати за ремонт.

Саме тому потрібно уважно вибирати як водонагрівач, так й виробника. І якщо Ви не хочете помилитися з вибором, найкращим варіантом буде магазин сантехніки в Києві «Krany-Moyki». Тут на Вас чекає величезний виріб різної сантехніки та запчастин. Це й крани та мийки, різні водонагрівачі, душові системи, радіатори, регулююча арматура, ущільнювачі, насоси та багато чого іншого. А якість не підведе, адже вони співпрацюють тільки з перевіреними виробниками.