Техника

Будівельна техніка: чому оренда вигідніша за купівлю?

Будівельні роботи не можуть обійтися без спеціалізованої техніки. Застосування такої потрібно там, де ручною працею не впоратися. Особливо, якщо потрібна швидкість робіт. Використання однієї машини за день замінює бригаду будівельників, які будуть працювати цілий місяць. Оренда будівельної техніки на вигідних умовах — на сайті.

Де не обійтися без спецтехніки?

Спецтехніка застосовується при вирішенні таких важливих питань, як будівництво будівель. Необхідність доводиться хоча б при врахуванні того факту, що перед тим, як зводити будову, під нього потрібно вирити котлован. Вирішити цю проблему може тільки екскаватор.

Споруда об’єктів інфраструктури також не обійдеться без спецтехніки при зведенні і ремонті мостів, доріг та інших об’єктів. Машини тут потрібні для вирішення подібних завдань.

І звичайно в спеціалізованій техніці потребують земляні роботи. Такі часто проводяться при облагороджування території. Для цих цілей просто необхідно екскаватор, бульдозер і інші машини.

Яка спецтехніка знадобиться для: будівництва будинку, прокладки комунікацій і т.п.

Для вирішення подібних завдань найбільш часто потрібні:

  • Бульдозер. Потрібен для риття котловану під фундамент майбутньої будівлі.
  • Ямобур. Це невелика машина, яка застосовується для риття малих ям в основному під стовпи або стовпчастий фундамент.
  • Автокран. Потрібен при більш значних масштабах будівництва. Кран служить для підняття матеріалів на поверхи.
  • Самоскид (вантажівка). Необхідний для позбавлення від будівельного сміття, який утворюється при демонтажі старих і непотрібних будівель, а також викопаного зайвого грунту.
  • Автобетономішалка. Це пристрій для приготування розчину, який потрібен для заливки фундаменту і під цеглу.
  • Автонавантажувач (екскаватор). Даний вид техніки є універсальним і необхідний на початковому етапі при підготовчих роботах ділянки.

Чому краще орендувати техніку, ніж її купити?

Серед переваг оренди техніки можна виділити економію грошей. Знадобитися може цілий арсенал машин, а використовувати їх потрібно лише для задач, які вирішаться протягом 2-3 днів і більше будуть не потрібні. Витрати на покупку можуть сильно позначитися на фінансовому становищі і подальший розвиток компанії. До того ж, грошей може просто не вистачити, тому що спецтехніка коштує сотні тисяч гривень.

Оренда хороша і тим, що можна обійтися без додаткових витрат на утримання і ремонт. При усуненні несправностей власної техніки необхідно не тільки постійно замовляти часто виходять з ладу і дорогі деталі, але і витрачатися на послуги майстра. Також для зберігання спецтехніки необхідно виділити місце під гараж, підтримувати в ньому певну температуру і забезпечувати охорону за додаткові гроші.