Новости

Переваги системи приватного відеоспостереження

Якщо про доцільність відеоспостереження на виробництвах, в місцях масового скупчення людей, складах і офісах вже не ведуться суперечки, то питання про домашній комплект відеонагляду на 3 камери для багатьох залишається відкритим.

Звіти правоохоронних органів дають надію на світле майбутнє, але немає ніяких гарантій, що ваше майно буде пошкоджено або вкрадено. Особливо у святкові дні, коли ваш будинок залишається без нагляду, збільшується кількість квартирних крадіжок.

До речі, крадіжка — не єдина причина, по якій в кінцевому підсумку купується камера.

За допомогою камер спостереження можна побачити дітей і їх няню. Якщо у вашому будинку або на території під час вашої відсутності знаходиться Домробітниця або будівельник, установка камер додасть вам впевненості в наймі надійних людей і запобіжить неприємні ситуації.

Деякі вважають відеоспостереження марною тратою грошей. Звичайно, якщо ви абсолютно впевнені, що у вашому будинку, на підлозі або в під’їзді нічого страшного не станеться, вам пощастило, що вам не потрібна камера. Якщо ви турбуєтеся про безпеку свого будинку і близьких, можливо, Вам варто подумати ще раз.

Як не пошкодити машину за ніч у дворі і як запобігти вандалізму на території навколо будинку. Більшість власників будинків або дач перестали усувати проблему установкою відеоспостереження. У більшості випадків такі рішення приймаються в першу чергу з економічних міркувань – обладнання коштує відносно дешево.

Відеоспостереження приватних будинків-надійний захист майна від крадіжки і злому. Може бути встановлений віддалений моніторинг стану будинку, що дозволяє вам знати, що відбувається на території локації під час вашої відсутності. Надійне обладнання забезпечує достатній захист. Камера зазвичай має антивандальний теплоізоляційний корпус і відмінно захищена від погодних умов і механічних ударів в режимах зйомки день/ніч. Хмарне сховище аудіо — та відеозаписів і можливість віддаленого перегляду через телефон або ноутбук. Інтеграція систем відеоспостереження з іншими системами безпеки в приватних будинках.
На що звернути увагу при виборі системи відеоспостереження для приватного будинку

Перед придбанням системи відеоспостереження фахівці рекомендують враховувати наступні нюанси:

кількість камер. Кількість камер, що входять в систему, визначає не тільки розміри контрольованого об’єкта, але і якість, деталізацію і можливість розпізнавання об’єкта на вихідному зображенні. Якщо ви організуєте відеоспостереження для контролю за звичайною міською квартирою, достатньо однієї камери і її можна встановити перед вхідними дверима, то при організації відеоспостереження великої площі необхідно встановити кілька камер в різних місцях. захищена область. Для організації відеоспостереження у великому передмісті важливо знати, що будуть бачити камери. Навіть дорога IP-камера, встановлена на зовнішній стіні вашого будинку, не може розпізнати обличчя біля дверей Вашої ділянки, тому виникає питання, чи підходить система.
Присутня інфрачервона підсвітка, що дозволяє знімати навіть в темряві. Наявність цієї функції необхідно, якщо система відеоспостереження встановлюється в заміському будинку або заміському будинку з більшою прилеглою територією.
Ємність записуючого пристрою (HDD) визначає глибину записуваного архіву. Якщо ви впевнені, що не будете відсутні вдома більше двох-трьох днів, купіть пристрій з об’ємом пам’яті до 1 ТБ. Якщо вам потрібно виїхати в тривале відрядження або відпустку і в цей час нікого немає вдома, є сенс купити Вінчестер ємністю не менше 3-4ТБ, а в налаштуваннях системи встановити запис по руху, що збільшить кількість корисної відеозапису.
Технічна характеристика. Також спочатку потрібно визначитися з деякими технічними характеристиками системи. Відеоспостереження в приватних будинках може бути як бездротовим, так і провідним.