Дом

Использование жироуловителей для канализации

Стічні води завжди містять певну кількість жирових елементів. Іноді жирова маса досягає критичної величини, викликаючи повну закупорку проток. Крім того, присутні в жирі кислоти надають шкідливу дію на металеву поверхню труби. Замовити жировловлювачі можна на сайті aquapolymer.

Пристрій і принцип роботи

Як випливає з назви, основною функцією жировловлювача є фільтрування в стічних водах жирів, масел і різних твердих домішок, що надають руйнівний вплив на трубопровід і негативно впливають на навколишнє середовище.

Всі інгредієнти поміщені в герметичний цілісний контейнер з кришкою. Кришка знімна, що дозволяє проводити технічне обслуговування обладнання та ручну очистку при необхідності. На корпусі є два патрубка, що дозволяють підключитися до загальної каналізаційної системи. Як тільки ви зрозумієте конструкцію, ви можете спробувати зрозуміти, як працює жировловлювач.

Принцип роботи жировловлювача дуже простий. Внутрішній простір жировловлювача розділене на кілька сполучених між собою відсіків, кожен з яких призначений для очищення стічних вод від різних засмічень. Останній відсік знаходиться біля випускного отвору, через яке очищені відходи стікають в труби.

Жировловлювач працює під дією сили тяжіння. Частинки жиру і масла залишаються у верхній частині пристрою, оскільки їх питома вага менше, ніж у води. Залишок, що залишається на фільтрі, потім переноситься в резервуар для зберігання, з якого його можна видалити вручну за допомогою відповідного обладнання. Для спрощення процесу і скорочення частоти очищення в зливний жировловлювач додають жиророзчинні ферменти.
Застосування та переваги зливних жировловлювачів

Існує безліч моделей жировловлювачів, які можна використовувати в різних сферах. Наприклад, складні і потужні жировловлювачі активно використовуються великими підприємствами, де велика кількість стічних вод насичене твердими частинками, жирами і масляними частинками.

Існує кілька санітарних норм, що регламентують установку жировловлювачів. Тому каналізаційні жировловлювачі є невід’ємною частиною м’ясних і молочних виробництв, а також підприємств громадського харчування. На виході з системи очищення встановлюються промислові пастки, що забезпечують первинну очистку стічних вод.

Основне призначення розглянутого обладнання-основне очищення стічних вод з жиросодержащими домішками, в цьому полягає принцип роботи жировловлювача. В результаті виходить чиста рідина, що стікає в дренажні труби, яку можна транспортувати далі. Без пасток каналізаційна система може засмітитися і вийти з ладу. Крім того, жировловлювачі затримують шкідливі домішки, тим самим захищаючи від них навколишнє середовище.